Ik loop mee met de Nacht van de Vluchteling omdat ik alle beelden en verhalen van mensen op de vlucht totaal niet kan rijmen met het veilige dak boven mijn eigen hoofd. Zeker nu we net een nieuw huis hebben betrokken, van alle gemakken voorzien, met water, warmte en ruimte is het voor mij nodig om mijn dankbaarheid daarvoor te verbinden met woede en verzet tegen de mensonterende situaties waarin miljoenen mensen leven.
Ik sluit me aan bij het team Pauluskerk omdat daar concreet en direct ondersteuning wordt geboden voor mensen die geen plek hebben om zich veilig te voelen, vanuit het diepe besef dat we met elkaar verbonden zijn.
We gaan 40 kilometer lopen vanuit Rotterdam en dus 1 nacht geen dak boven ons hoofd. Dat is natuurlijk onvergelijkbaar met de onzekerheid en angst van al die mensen die nachten lang op de vlucht zijn......dus naast deze symbolische actie hoop ik dat ik met succes een beroep doe op mijn vrienden en familie om bij te dragen met financiële steun!