Normal b890e49b2914b1720f7ba6ec89e565fac51b632b

Vrijwilligers gezocht!

04-02-2020 | 11:37

Wil jij een bijdrage leveren aan een onvergetelijke nacht?

De Nacht van de Vluchteling zou er niet zijn zonder onze vrijwilligers. Elk jaar maken we gebruik van zo'n 450 vrijwilligers, die zich inzetten om deze nachtelijke sponsorloop tot een succes te maken. 40, 20 of 10 Kilometer lopen is niet niks, en zonder de inzet van al die betrokken vrijwilligers krijgen de deelnemers dit niet voor elkaar. 

Samen met je beste vrienden
Zo'n nachtelijk event wordt alleen nog maar meer bijzonder wanneer je het met elkaar kunt delen. Doe het daarom samen met je beste vriendin, je broer, collega's of je buurman. 

Wat ga je doen?
Onze vrijwilligers hebben uiteenlopende taken, van koffie inschenken tot startkaarten knippen en van bezemwagen tot het omhangen van medailles bij de finish. 

Wij zijn op zoek naar jou! Help jij mee om alle lopers een onvergetelijke, veilige en soepel lopende nacht te bezorgen? Wil jij graag je steentje bijdragen aan de Nacht van de Vluchteling, door iets anders te doen dan meelopen?

Bekijk snel onze lijst met leuke vrijwilligersfuncties en laat ons weten wat jou aanspreekt! 

Ik schrijf me meteen in!

Vrijwilligerstaken

Betaalde vrijwilligersfuncties

Made with by Kentaa
Share